koszulka juventus z nadrukiem Menadżer Eastern SC, Ch

koszulka juventus z nadrukiem Menadżer Eastern SC, Chan Yuen-ting, trafiła na pierwsze strony gazet w zeszłym tygodniu, kiedy została pierwszą kobietą, która poprowadziła drużynę w meczu kontynentalnym, pomimo ciężkiej porażki 7: 0 w Guangzhou. Debiutanci w Lidze Mistrzów AFC przekroczyli oczekiwania, dochodząc do tego etapu, ale Yuen-ting będzie desperacko chciał uniknąć wyników takich jak w zeszłym tygodniu, kiedy przygotowują się do gospodarza swojego pierwszego meczu w Lidze Mistrzów AFC.

Kawasaki Frontale zremisowali w zeszłym tygodniu z Suwon Samsung Bluewings, ale oczekuje się, że w środę powrócą na zwycięską ścieżkę. Eastern SC będzie mieć nadzieję, że ich gracze utrzymają dyscyplinę i nie skończą z dziewięcioma mężczyznami, jak w meczu z Guangzhou.

Miejsce: Mongkok Stadium, Hong Kong Początek: 1 marca 2017, 20:00 UTC+8

GRUPA H:

Gamba Osaka (JPN) vs Jeju United (KOR)

Gamba Osaka podejmie Jeju United w środę po rozbiciu Adelaide United w pierwszym meczu grupy 3-0. Strona japońska była skuteczna i kliniczna w Australii z imponującymi Shin Nagasawa i Yasuyuki Konno. Chociaż oczekuje się, że będą dominować przeciwko Jeju tanie stroje piłkarskie z nadrukiem United, Koreańczycy z południa są twardymi klientami.