strój piłkarski neymar Książę Harry milczał na temat

strój piłkarski neymar Książę Harry milczał na temat swojej przynależności do jednego konkretnego klubu, głównie w meczach Anglii lub finałach pucharowych.

Jednak kilka lat temu, kiedy prowadził działalność charytatywną z miejscowymi dziećmi w nowozelandzkim domu rządowym w Wellington, usłyszał, jak powiedział: „większość rodziny królewskiej to fani Arsenalu”.

Spekulowano, że małżeństwo księcia Harry'ego z Meghan Markle, które wypadło tego samego dnia, co finał Pucharu Anglii pomiędzy Manchesterem United a Chelsea, celowo odbyło się o godzinie 12:00 czasu brytyjskiego, aby uczestnicy wielkiego dnia mogli nadal oglądać mecz, który rozpoczął się o 17:00: 15:00.

Po ogłoszeniu ciąży Meghan Markle nowe dziecięcy strój piłkarski królewskie dziecko może chodzić na mecze z księciem Harrym.