koszulka juventus z własnym nadrukiem Toni Kroos oskarżył FI

koszulka juventus z własnym nadrukiem Toni Kroos oskarżył FIFA i UEFA o traktowanie piłkarzy jak „marionetek” poprzez tworzenie nowych turniejów na poziomie klubowym i międzynarodowym.

Kroos będzie w tym tygodniu reprezentował Niemcy w Lidze Narodów UEFA, rozgrywkach utworzonych dwa lata temu w celu zastąpienia meczów towarzyskich.

Niedawno rozszerzono również Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA i mówi się o utworzeniu nowej europejskiej Superligi w nadchodzących latach.

Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do Benfiki-Sporting rywalizacja z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były zawodnik Manchesteru City zostanie „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Jednak pomocnik Realu Madryt, Kroos, jest stroje piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem całkowicie przeciwny pomysłowi upychania większej liczby meczów w już wypełnionym harmonogramie.