koszulka kevin de bruyne Dla Twojej przyjemności w przerwi

koszulka kevin de bruyne Dla Twojej przyjemności w przerwie @_joshsargent_ kończy to, co zaczął, aby zabezpieczyć swoją ortezę. pic.twitter.com/DNzJO53pwE

— US Soccer YNT (@ussoccer_ynt) 26 kwietnia 2017 r
Chociaż Meksyk wyrównał przed pierwszą połową, bramki Blaine'a Ferri i Ayo Akinoli w drugiej połowie wystarczyły, by dać Stanom Zjednoczonym zwycięstwo 4:3. Sargent odebrał asystę przy bramce Akinoli, która okazała się zwycięska.

Zwycięzca gry dzięki uprzejmości @_joshsargent_ i Ayo Akinola.Licznik podręczników, koniec podręcznika! pic.twitter.com/b8Ir3guHQo

— US Soccer YNT (@ussoccer_ynt) 27 kwietnia 2017 r
Stany Zjednoczone, prowadzone przez byłego trenera Philadelphia Union, Johna Hackwortha, mają teraz dwa zwycięstwa w pierwszych dwóch meczach i pilkarskiefanstore.com dzięki temu awansowały do następnej rundy mistrzostw CONCACAF. Drużyny walczą o awans do mistrzostw świata do lat 17.