manchester united stroje Zlatan Ibrahimovic mówi, że wciąż ma sp

manchester united stroje Zlatan Ibrahimovic mówi, że wciąż ma sporo do zrobienia, aby osiągnąć swój cel na sezon, mimo że strzelił 20. w sezonie w wygranym 3:0 meczu Manchesteru United z mistrzem Leicester City w niedzielę.

35-latek został pierwszym piłkarzem United, który strzelił 20 goli, odkąd Robin van Persie strzelił 30 goli w sezonie 2013-14, jednocześnie będąc najstarszym zawodnikiem w historii, który strzelił 15 goli w Premier League.

Drużyna tygodnia w Premier League

Wybór redakcji Messi może postawić za sobą powolny start PSG z główną rolą przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnick - Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd? w Dortmundzie?
Ale Szwed upierał się później, że ma na myśli jakąś liczbę na swój debiutancki sezon w Premier League, a 20 to dla niego za mało, nawet jeśli nie spodziewa się zbliżyć się do 50, które strzelił w swoim ostatnim sezonie w Paris Saint. - Germaina.

„Mam w głowie cel, ale nie powiem tego. koszulki z piłkarzami dla dzieci Jeszcze nas tam nie ma!” powiedział dziennikarzom. „To jest coś, co robię co roku i nie jest to dla mnie nic nowego… Wciąż produkuję.