strój davida de gea Timo Werner „poprawiłby” Liverpool, wedłu

strój davida de gea Timo Werner „poprawiłby” Liverpool, według Phila Thompsona, który twierdzi, że Jürgen Klopp powinien był podjąć „ryzyko” w sprawie napastnika zmierzającego do Chelsea.

Elektryzująca forma Wernera dla RB Leipzig w Bundeslidze w tym sezonie nie przeszła niezauważona wśród światowej elity klubów.

Takie kluby jak Bayern Monachium, Real Madryt, Juventus i Paris Saint-Germain były łączone z 24-latkiem, ale zasugerował, że Premier League będzie jego idealnym kolejnym celem w lutym.

Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do Benfiki-Sporting rywalizacja z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były zawodnik Man City zostanie „nowym Sancho w Dortmundzie?
Werner zasugerował, że „dobrze pasowałby” do systemu Kloppa w Liverpoolu, który obecnie szczyci się najbardziej przerażającą linią napastników strój piłkarski dla dzieci w Premier League.