strój de bruyne Komentarze wygłoszone przez Neymara po

strój de bruyne Komentarze wygłoszone przez Neymara po meczu okazały się ważniejsze niż przyszłość Tuchela, gdy mówił o swoim pragnieniu ponownego spotkania z Lionelem Messim w przyszłym roku.

To tylko nasiliło spekulacje, że były kolega Neymara, Messi, może być w drodze do stolicy Francji, ale Tuchel nie chciał rozmawiać o plotkach.

Powiedział: „To nie jest coś, o czym mogę mówić. Nie rozmawiałem jeszcze o tym z Neymarem. Mam duży szacunek dla Barcelony i Messiego, więc nie będę komentował”.

PSG udaje się do Montpellier po serii dwóch meczów bez zwycięstwa w lidze, po porażce 3: 2 na wyjeździe z Monako i remisie 2: 2 u siebie z Bordeaux w zeszły weekend.

Obecni mistrzowie nie przegrali dwóch kolejnych stroje pilkarskie dla dzieci meczów wyjazdowych w najwyższej klasie rozgrywkowej od grudnia 2016 roku, a jedna z tych porażek miała miejsce na Stade de la Mosson.