stroje piłkarskie juventus Dwie czołowe drużyny w grupie B Li

stroje piłkarskie juventus Dwie czołowe drużyny w grupie B Ligi Mistrzów zmierzą się we wtorek, a Barcelona zdaje sobie sprawę, że zwycięstwo nad Interem zapewni im awans do 1/8 finału, niezależnie od wyniku meczu pomiędzy Tottenhamem a PSV.

Barca ma na swoim koncie doskonałe trzy zwycięstwa, a sześć punktów Interu daje im pozycję lidera, aby zakwalifikować się przed czwartą rundą spotkań.

Po meczu na Camp Nou dwa tygodnie temu, w którym gole Rafinhy i Jordiego Alby poprowadziły hiszpańską drużynę do zwycięstwa, Inter będzie miał nadzieję, że przynajmniej podzieli się łupami u siebie, aby utrzymać rywali na dystans.

Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardostrój piłkarski dla niemowlaków  i Ederson wracają do Benfiki-