strój juventus dla dzieci Według dyrektora sportowego

strój juventus dla dzieci Według dyrektora sportowego klubu Bundesligi, Markusa Krosche, Timo Werner mógłby zostać w RB Lipsk na następny sezon w obliczu ogólnoświatowego chaosu spowodowanego przez koronawirusa.

Niemiecki środkowy napastnik strzelił 21 bramek w 25 meczach Bundesligi w tym sezonie, zanim niemiecka najwyższa klasa rozgrywkowa została zawieszona z powodu wirusa.

Elektryczna forma Wernera wzbudziła zainteresowanie takich klubów jak Liverpool, Manchester United i Chelsea, a 24-latek dał do zrozumienia, że ​​jest zainteresowany przejściem do Premier League.

Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do Benfiki-Sporting rywalizacja z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były zawodnik Man City zostanie „nowym Sancho w Dortmundzie?
Jednak Krosche zasugerował, że zakłócenia spowodowane światowym futbolem, w połączeniu z faktem, że Werner ma kontrakt z Lipskiem do 2023 roku, strój piłkarski z nadrukiem mogą zmusić napastnika do pozostania na miejscu tego lata.